O  N A S

Odkurzacz szczotkowy

 

Karcher CV 30/1

Odkurzacz piorący

 

Karcher Puzzi 100

Dmuchawa osuszająca

 

Karcher AB 84

Szorowarka Single Disc

 

Karcher BDS 33/190C

Wytwornica pary wodnej

 

Karcher SC 1402

Odkurzacz przemysłowy

 

Karcher NT 27/1 ADV

Czym pracujemy?

Myjka ciśnieniowa

 

Karcher K 5.20

Odkurzacz uniwersalny 

 

Karcher WD 3.200

Co nas wyróżnia?

Wykwalifikowana i doświadczona kadra 

 

Jesteśmy zespołem ludzi doświadczonych oraz przeszkolonych do wykonywania swoich obowiązków specjalistycznymi maszynami oraz środkami chemicznymi. Pracujemy z wykorzystaniem środków biodegradowalnych zgodnych z normami UE. Maszyny pozwalają nam zoptymalizować czas i jakość usługi.

Indywidualne podejście do klienta

 

Przy wycenie usług bierzemy pod uwagę zakres prac, ich częstotliwość a także czas wykonania usługi. Oferta przygotowywana jest zawsze w oparciu o potrzeby Klienta, jego sprecyzowane wymagania oraz wysokość przeznaczonych na ten cel środków finansowych.

Elastyczność godzin pracy

 

W każdym przypadku podczas współpracy z Klientem na uwadze jego komfort. Nasze prace jesteśmy w stanie wykonywać o każdej porze dnia jak i późnych godzin wieczornych. Staramy się nie zakłócać trybu pracy w sprzątanym obiekcie. Te cechy wyróżniają nas na tle konkurencji.

Współpraca z wiodącymi producentami

 

Współpracujemy z wiodącym na świecie producentem maszyn czyszczących- firmą Kärcher, której sprzętu używamy w naszej codziennej pracy. Posługujemy się odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi przeznaczonymi do profesjonalnego usuwania zabrudzeń z różnych typów nawierzchni. 

Bezpłatna wycena usługi 

 

Cena naszych usług zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Przy stałych umowach możliwość negocjacji cen. Podane cenniki należy traktować jako orientacyjne i nie stanowią one podstawy do rozliczeń. Z aktualnymi stawkami należy zapoznać się telefonicznie lub mailowo przy zamawianiu usługi.

Formularz

Źródło zdjęć:

kaercher.com

Krótko o nas

Od 2011 roku, kiedy została założona nasza firma specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług porządkowych. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, które kierujemy zarówno do firm, jak i również osób prywatnych. Nasze usługi realizujemy w formie umów stałych oraz jednorazowych. 

Bardzo cenimy czas naszych Klientów, dlatego nasze usługi możemy realizować w dogodnym dla Państwa terminie. Używamy dobranych adekwatnie do rodzaju sprzątanych powierzchni urządzeń i produktów znanych i cenionych firm (m.in. Karcher, Vileda i inne).

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa wymagaiom.

Jesteśmy tutaj

 

 

 

 

 

Copyright DIAMENT© 2018 Powered by